  • RNR60E6492FSBSL1
RNR60E6492FSBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E6492FSBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E6492FSBSL1
Description:
6.49kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E6492FSBSL1
  • Resistance
    6.49kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm