  • RNR60E6491FPRSL
RNR60E6491FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E6491FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E6491FPRSL
Description:
6.49kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E6491FPRSL
  • Resistance
    6.49kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm