  • RNR60E5831DMRSL
RNR60E5831DMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E5831DMRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E5831DMRSL
Description:
5.83kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E5831DMRSL
  • Resistance
    5.83kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm