  • RNR60E51R1FMBSL
RNR60E51R1FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E51R1FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E51R1FMBSL
Package:
Datasheet:
RNR60E51R1FMBSL
Description:
51.1Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E51R1FMBSL
  • Resistance
    51.1Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm