  • RNR60E47R0BSRSL
RNR60E47R0BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E47R0BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E47R0BSRSL
Description:
47Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E47R0BSRSL
  • Resistance
    47Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm