  • RNR60E4422BRRSL
RNR60E4422BRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E4422BRRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E4422BRRSL
Package:
Datasheet:
RNR60E4422BRRSL
Description:
4.42kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E4422BRRSL
  • Resistance
    4.42kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm