  • RNR60E4323BPBSL
RNR60E4323BPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E4323BPBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E4323BPBSL
Description:
4.32kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E4323BPBSL
  • Resistance
    4.32kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm