  • RNR60E3882BRBSL1
RNR60E3882BRBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E3882BRBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E3882BRBSL1
Description:
3.88kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E3882BRBSL1
  • Resistance
    3.88kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm