  • RNR60E3612BRBSL
RNR60E3612BRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E3612BRBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E3612BRBSL
Description:
3.61kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E3612BRBSL
  • Resistance
    3.61kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm