  • RNR60E3282DSBSL
RNR60E3282DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E3282DSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E3282DSBSL
Description:
3.28kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E3282DSBSL
  • Resistance
    3.28kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm