  • RNR60E3091FMBSL1
RNR60E3091FMBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E3091FMBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E3091FMBSL1
Description:
3.09kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E3091FMBSL1
  • Resistance
    3.09kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm