  • RNR60E2493BSBSL
RNR60E2493BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E2493BSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E2493BSBSL
Description:
2.49kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E2493BSBSL
  • Resistance
    2.49kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm