  • RNR60E2291DSBSL1
RNR60E2291DSBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E2291DSBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E2291DSBSL1
Description:
2.29kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E2291DSBSL1
  • Resistance
    2.29kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm