  • RNR60E2264FPRSL
RNR60E2264FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E2264FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E2264FPRSL
Description:
2.26kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E2264FPRSL
  • Resistance
    2.26kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm