  • RNR60E21R8BSBSL
RNR60E21R8BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E21R8BSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E21R8BSBSL
Description:
21.8Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E21R8BSBSL
  • Resistance
    21.8Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm