  • RNR60E2152BPRSL
RNR60E2152BPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E2152BPRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E2152BPRSL
Package:
Datasheet:
RNR60E2152BPRSL
Description:
2.15kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E2152BPRSL
  • Resistance
    2.15kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm