  • RNR60E1580BSRSL
RNR60E1580BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1580BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1580BSRSL
Package:
Datasheet:
Description:
1.58kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1580BSRSL
  • Resistance
    1.58kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm