  • RNR60E1523BSRSL
RNR60E1523BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1523BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1523BSRSL
Description:
1.52kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1523BSRSL
  • Resistance
    1.52kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm