  • RNR60E1323BSBSL
RNR60E1323BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1323BSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1323BSBSL
Package:
Datasheet:
RNR60E1323BSBSL
Description:
1.32kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1323BSBSL
  • Resistance
    1.32kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm