  • RNR60E11R0FSRSL
RNR60E11R0FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E11R0FSRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60E11R0FSRSL
Package:
Datasheet:
Description:
11Ohm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E11R0FSRSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    11Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm