  • RNR60E1132BPRSL
RNR60E1132BPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1132BPRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1132BPRSL
Description:
1.13kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1132BPRSL
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Resistance
    1.13kOhm