  • RNR60E1101FPBSL
RNR60E1101FPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1101FPBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1101FPBSL
Package:
Datasheet:
RNR60E1101FPBSL
Description:
1.1kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1101FPBSL
  • Resistance
    1.1kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm