  • RNR60E1072BPRSL
RNR60E1072BPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1072BPRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1072BPRSL
Description:
1.07kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1072BPRSL
  • Resistance
    1.07kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm