  • RNR60E1053FRRSL
RNR60E1053FRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1053FRRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1053FRRSL
Description:
1.05kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1053FRRSL
  • Resistance
    1.05kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm