  • RNR60C8250FSM76
RNR60C8250FSM76
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C8250FSM76
HK JDW NO:
866-RNR60C8250FSM76
Datasheet:
RNR60C8250FSM76
Description:
Through Hole 825Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C8250FSM76
    Select All
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    825Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm
  • Diameter
    3.18mm
  • Length
    14.25mm