  • RNR60C6193FSM761
RNR60C6193FSM761
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C6193FSM761
HK JDW NO:
866-RNR60C6193FSM761
Description:
Through Hole 619kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C6193FSM761
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    619kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm
  • Diameter
    3.18mm
  • Length
    14.25mm