  • RNR60C2402BPRSL
RNR60C2402BPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C2402BPRSL
HK JDW NO:
866-RNR60C2402BPRSL
Description:
24kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C2402BPRSL
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    24kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm