  • RNR60C23R2DSBSL
RNR60C23R2DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C23R2DSBSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60C23R2DSBSL
Package:
Datasheet:
RNR60C23R2DSBSL
Description:
23.2Ohm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C23R2DSBSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    0.5%
  • Resistance
    23.2Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm