  • RNR60C1843BRBSL
RNR60C1843BRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1843BRBSL
HK JDW NO:
866-RNR60C1843BRBSL
Package:
Datasheet:
RNR60C1843BRBSL
Description:
184kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1843BRBSL
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    184kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm