  • RNR60C1651FMBSL
RNR60C1651FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1651FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR60C1651FMBSL
Description:
1.65kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1651FMBSL
    Select All
  • Lead Free
    Contains Lead
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    1.65kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm