  • RNR60C1620DSRSL1
RNR60C1620DSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1620DSRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60C1620DSRSL1
Package:
Datasheet:
RNR60C1620DSRSL1
Description:
162Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1620DSRSL1
  • Tolerance
    0.5%
  • Resistance
    162Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm