  • RNR60C1563BPRSL1
RNR60C1563BPRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1563BPRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60C1563BPRSL1
Description:
156kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1563BPRSL1
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    156kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm