  • RNR60C1134BSRSL
RNR60C1134BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1134BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60C1134BSRSL
Package:
Datasheet:
Description:
1.13MOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1134BSRSL
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    1.13MOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm