  • RNR60C1071DPBSL
RNR60C1071DPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1071DPBSL
HK JDW NO:
866-RNR60C1071DPBSL
Package:
Datasheet:
RNR60C1071DPBSL
Description:
1.07kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1071DPBSL
  • Tolerance
    0.5%
  • Resistance
    1.07kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm