  • RNR60C1003DMBSL
RNR60C1003DMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1003DMBSL
HK JDW NO:
866-RNR60C1003DMBSL
Description:
100kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1003DMBSL
  • Tolerance
    0.5%
  • Resistance
    100kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm