  • RNR60C1002FRRSL
RNR60C1002FRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1002FRRSL
HK JDW NO:
866-RNR60C1002FRRSL
Description:
10kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1002FRRSL
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    10kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm