  • RNR57E90R9FPBSL
RNR57E90R9FPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E90R9FPBSL
HK JDW NO:
866-RNR57E90R9FPBSL
Package:
Datasheet:
RNR57E90R9FPBSL
Description:
90.9Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E90R9FPBSL
  • Resistance
    90.9Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm