  • RNR57E80R6FMBSL
RNR57E80R6FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E80R6FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR57E80R6FMBSL
Description:
80.6Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E80R6FMBSL
  • Resistance
    80.6Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm