  • RNR57E64R9FPRSL1
RNR57E64R9FPRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E64R9FPRSL1
HK JDW NO:
866-RNR57E64R9FPRSL1
Description:
64.9Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E64R9FPRSL1
  • Resistance
    64.9Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm