  • RNR57E6492FPRSL
RNR57E6492FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E6492FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR57E6492FPRSL
Description:
6.49kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E6492FPRSL
  • Resistance
    6.49kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm