  • RNR57E3242FSRSL
RNR57E3242FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E3242FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR57E3242FSRSL
Package:
Datasheet:
RNR57E3242FSRSL
Description:
3.24kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E3242FSRSL
  • Resistance
    3.24kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm