  • RNR57E2152FSRSL
RNR57E2152FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E2152FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR57E2152FSRSL
Package:
Datasheet:
Description:
2.15kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E2152FSRSL
  • Resistance
    2.15kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm