  • RNR57E1210FRBSL
RNR57E1210FRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E1210FRBSL
HK JDW NO:
866-RNR57E1210FRBSL
Package:
Datasheet:
RNR57E1210FRBSL
Description:
1.21kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E1210FRBSL
  • Resistance
    1.21kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm