  • RNR57C9312FMBSL
RNR57C9312FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C9312FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR57C9312FMBSL
Description:
9.31kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C9312FMBSL
  • Resistance
    9.31kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm