  • RNR57C8250FPBSL
RNR57C8250FPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C8250FPBSL
HK JDW NO:
866-RNR57C8250FPBSL
Description:
8.25kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C8250FPBSL
  • Resistance
    8.25kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm