  • RNR57C7872FSRSL
RNR57C7872FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C7872FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR57C7872FSRSL
Description:
7.87kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C7872FSRSL
  • Resistance
    7.87kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm