  • RNR57C6812FMRSL
RNR57C6812FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C6812FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR57C6812FMRSL
Package:
Datasheet:
RNR57C6812FMRSL
Description:
6.81kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C6812FMRSL
  • Resistance
    6.81kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm