  • RNR57C63R4FRRSL1
RNR57C63R4FRRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C63R4FRRSL1
HK JDW NO:
866-RNR57C63R4FRRSL1
Description:
63.4Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C63R4FRRSL1
  • Resistance
    63.4Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm