  • RNR57C6341FPRSL
RNR57C6341FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C6341FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR57C6341FPRSL
Description:
6.34kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C6341FPRSL
  • Resistance
    6.34kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm