  • RNR57C59R0FMBSL1
RNR57C59R0FMBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C59R0FMBSL1
HK JDW NO:
866-RNR57C59R0FMBSL1
Description:
59Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C59R0FMBSL1
  • Resistance
    59Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm